ManşetBurdur Ticaret Borsası Başkanı Gündüzalp’ten; TOBB MESAİSİ

2 sene ago

Burdur Ticaret Borsası (BTB) Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp, yönetim kurulu üyeleri  ile birlikte Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu’nu  Ankara’da makamında ziyaret etti.

‘Burdur için her zaman kapılarının açık olduğunu’ ifade eden Hisarcıklıoğlu, “TOBB olarak tüm imkanlarımızla elimizden gelen her türlü desteği vermeye hazırız” dedi.

Ziyarette; Türkiye ve Burdur ekonomisi, tarım ve hayvancılık sektöründeki sorunlar ve çözüm önerileri ile Burdur Ticaret Borsası’nın projelerine ilişkin karşılıklı fikir alış-verişinde bulunuldu, Hisarcıklıoğlu’na Burdur’un yöresel lezzeti olan Ceviz Ezmesi ile Haşhaş Helvası ikram edildi.

Ankara ve TOBB temaslarını değerlendiren  Borsa Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, “STK’lar hizmet yerleri. Bizimde bulunduğumuz bölge tarım ve hayvancılık kenti. Tarım ve hayvancılığın içinden gelen özellikle eğitimli bir insan olarak, üyelerimize daha fazla hizmet edebileceğimiz, halkımıza daha fazla yardımcı olabileceğimizi düşündüğümüz için böyle bir göreve talip olduk. Oda ve borsalarda daha önceden gelen bir geç- mişimiz var. 3 yıldır Burdur Ticaret ve Sanayi Odası yönetim kurulu üyesiydim. Bu son dönemde de üyelerimizin teveccühü ile Borsa Başkanı olarak görevimize devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Kodlama : SadeMedia Interactive