Bayram Özçelik, Burdur’da siyaset dünyasına son 20 yıldır damgasını vuran isim… Genç bir diş hekimi iken, 2001 yılında aktif siyasete atılarak, Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde kurulan Adalet ve Kalkınma Partisi (AK Parti) kurucu il başkanlığı görevini üstlenen Özçelik, kesintisiz bir şekilde 19 senedir Burdur’da siyaset yapıyor. AK Parti’de kurucu il başkanı iken 3 Kasım 2002 erken genel seçiminde AK Parti’den Burdur Milletvekili seçilen Bayram Özçelik, o günden beri beş dönemdir Milletvekilliği görevini sürdürüyor.

Burdur’da yoğun ziyaret temposu

AK Parti’de Erdoğan liderliğinde 2002 seçimlerinden bu yana Vekillik görevini sürdüren 12 isimden biri olan Bayram Özçelik, çalışkanlığıyla, saha çalışmalarıyla öne çıkan bir politikacı… Ankara’da Vekillik ve TBMM’deki Başkanlık Divanı Üyeliği (Katip Üye) görevinden, mesaisinden fırsat buldukça sıkça, hemen hemen her hafta sonu Burdur’a gelen, il’in her tarafını gezen, ziyaretler gerçekleştiren Özçelik, bu yoğun temposunu 19 yıldır sürdürüyor.

Siyaset maratonunun bu yoruculuğunda, heyecanını ve temposunu hiç kaybetmeyen Özçelik, bir nev’i sahada kendini yenileyen, enerji kazanan bir siyasetçi profili çiziyor…

Ev ziyaretleri

AK Parti Burdur Milletvekili Özçelik, son günlerde özellikle sosyal medya ortamında paylaştığı ziyaretler, yaptığı ziyaretler ile de gündem olmaya, yerel gündemi belirlemeye devam ediyor.

Özçelik, Burdur’da il genelinde sürdürdüğü yoğun ziyaretçi trafiğine, ev ziyaretlerini de ekliyor. Saha çalışmalarına, ev ziyaretlerini de katan Özçelik, ‘sadece seçim zamanlarında değil, her zaman alanda olan bir siyasetçi olma’ özelliğini sürdürüyor.

Burdur Şeker Fabrikası’nda gece vardiyası ziyareti

AK Parti Burdur Milletvekili Özçelik’in son günlerdeki ziyaretlerinde, ev ziyaretlerinin yanı sıra öne çıkan, dikkat çeken, farklı bir faaliyeti de Burdur Şeker Fabrikası gece vardiyası ziyareti oldu.

Burdur’un en önde gelen dinamiklerinden biri olan, şeker işleme kampanya döneminde üç vardiya ile 24 saat kesintisiz bacası tüten, Burdur Şeker Fabrikası’nda gece mesaisinde işçileri ziyaret eden Özçelik, gece şeker üretimine tanık oldu.

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik Burdur Şeker Fabrikası ziyaretinde, gece vardiyasını işçiler ile beraber geçirdi, üretim süreci ile ilgili bilgiler aldı. Şeker Fabrikası’ndaki  üretimin her aşamasını takip eden, şeker pancarının işlenerek şekere dönüşmesi, üretim süreci ile ilgili yetkililer ve çalışanlardan bilgi alan Özçelik, sosyal medya paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Gece vardiyasında Şeker Fabrikamızda idik; İşçilerimiz, emekçilerimiz gece mesaisinde bereketli üretimdeler. 23:00-07:00 vardiyasında fabrikamız üretim süreci ile ilgili bilgiler aldık. İşletme müdürümüz ve tüm çalışanlarımıza, işçilerimize ilgileri için teşekkür ederim. Sağ olsunlar, var olsunlar…’’