ManşetSiyasetBURDUR MERKEZDE YEREL SEÇİMLER ÖNCESİNDE; SAHA HAREKETLİ

1 sene ago

Yaklaşan yerel seçimler öncesinde, henüz resmi seçim takvimi, partilerin kampanyaları başlamasa da, Burdur merkezde seçimlerin iki iddialı partisi CHP ve AK Parti, saha çalışmalarıyla, sahada seçim çalışmalarını sürdürüyor.

Burdur Belediye Başkanı ve 2019 Mart mahalli seçimlerinde CHP’nin yeniden aday gösterdiği Ali Orkun Ercengiz, CHP İl Örgütü yöneticileri, Merkez İlçe mensupları, Belediye Meclis Üyeleri ve adayları ile birlikte saha çalışmalarına hız verdi.

Başkan Ercengiz seçim çalışmalarında beş yıla yaklaşan icraatlarını, hizmetlerini anlıtırken, yeni bir dönem için daha vatandaşlardan yetki istiyor. Başkan Ercengiz 21 Aralık 2018 Cuma günü  Yukarı Pazar’da Cuma Pazarı ve çevresinde vatandaşlarla sohbett etti, pazar esnafıyla görüştü.

2004 ve 2009 yıllarında kazandığı Burdur Belediyesi’ni 2014 seçimlerinde CHP’ye kaptıran AK Parti ise; bu kez yeniden seçimi kazanma peşinde… AK Parti Burdur Belediye Başkan Adayını erkenden belirleyerek, seçim çalışmalarını başlattı. AK Parti’nin Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt, AK Parti Genel Merkezi, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından ismi ilan edilen ilk isimlerden biri oldu.

AK Parti’nin 24 Kasım 2018’de 40 il’deki belediye başkan adaylarından biri olan Kurt, şehrimizde AK Parti Teşkilatları ile birlikte saha çalışmalarına ağırlık veriyor. Toplumun tüm kesimleriyle bir araya gelmeye özen gösteren Deniz Kurt, AK Parti belediyeciliğini referans göstererek, kent merkezinde iktidar desteğinin gerekli olduğunu vurguluyor.

Deniz Kurt ve AK Parti Teşkilatı geçtiğimiz Cuma günü, Burdur’da yerel seçimlerin gözde yerlerinden biri olan Sanayi bölgesindeydi… Küçük Sanayi Sitesi’nde AK Parti vatandaşlara ve esnaflara sıcak çorba ikramında bulundu.

Kodlama : SadeMedia Interactive