AK Parti Burdur il Başkanı Volkan Mengi, Burdur İl Özel İdaresi’nin 2022 yılının ilk 4 ayında 20 milyonluk yatırımı tamamladığını açıkladı.

AK Parti İl Başkanı Mengi, “Burdur İl Özel idaremiz 193 köyümüze 2022 yılında Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın öncülüğünde bir çok hizmeti yapmaya devam ediyor. AK Parti Meclis Grubu ve Burdur teşkilatları olarak bütçe görüşmelerinde planlanan programın gerçekleşmesi için sıkı takip ediyoruz ve Ocak ile Mayıs ayları arasında hem altyapı hem de üstyapı konusunda yaklaşık 20 milyon TL’yi aşkın yatırım tamamlanarak Burdur’umuzun köylerine hizmet etmeye devam ediyoruz.” dedi.

Burdur İl Özel İdaresi’nin 2022 Ocak ile Mayıs ayları arasında tamamlanan hizmetlerini açıklayan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi şunları söyledi; “54.000 m2 Kilit Parke, 180 km Yol Yaması, 80 km Stabilize Yol Bakım çalışması, 7 km BSK (Sıcak Asfalt), 40,4 km İçmesuyu, 4,5 km Kanalizasyon, 6 km Sulama Borusu Döşeme işi, 117 Adet Yapı Ruhsatı düzenlendi, 43 Adet İşyeri Ruhsatı düzenlendi.

“AK PARTİ DEMEK YEREL YÖNETİMLERDE VAR GÜCÜMÜZLE ÇALIŞMAK DEMEK!”

Görüldüğü üzere CHP Belediyeleri şehrimize hiçbir Altyapı işi yapamazken sadece köylerimize yaptığımız altyapı işlerinin yanına bile yaklaşamazlar. Yerel yönetimlerde Altyapı ve hizmet işi AK Partimizle şehrimize ve köylerimize kazandırılan işlerdir. Bu hizmetlerimizin gerçekleşmesinde başta Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Valimiz sayın Ali Arslantaş’a, Milletvekillerimiz Bayram Özçelik ve Yasin Uğur’a, İl Genel Meclis Başkanımız Murat Akbıyık ve Meclis üyelerimize, Genel Sekreter Asım Ertilav’a ve Özel İdare çalışanlarımıza çok teşekkür ederim.”