EğitimGündemİlçeManşetBurdur İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay’ın Bucak temasları

3 ay ago

Burdur İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, 2 Temmuz 2020 Perşembe günü Bucak ilçesinde bir dizi temaslarda bulundu.

Bucak ilçesindeki programına İlçe kaymakamı Erol Tanrıkulu’nu ziyaret ederek başlayan Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ziyareti ile devam etti.

İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, İlçe Belediye Başkanı Emrullah Ünal ve Bucak Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ile birlikte Bucak Organize Sanayi Bölgesi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi , Şehit Muhittin Talha Çalışkan Anadolu İmam Hatip Lisesi, Oğuzhan Mesleki ve Teknik Anadolu Liselerindeki atölyelerde incelemelerde bulundu.

Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, atölye incelemelerinin ardından Portsan Mermer Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Cadıl’ı ziyaret etti.

İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü personelleri ile de biraraya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay,  Zübeyde Hanım Anaokulu öğretmenlerinin davetine kayıtsız kalmadı.

İl Milli Eğitim Müdürü Emre Çay, son olarak Fidan Tavukçuluk Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Ali Fidan’ı işletmelerinde ziyaret ederek Bucak programını tamamladı.

 

 

 

Kodlama : SadeMedia Interactive