ManşetSağlıkBURDUR DEVLET HASTANESİ’nde AKŞAM MESAİSİ

2 sene ago

Burdur şehir merkezinde hizmet veren kentin en büyük sağlık tesisi Burdur Devlet Hastanesi, yeni bir uygulamayı daha başlatarak akşam mesaisi hizmeti vermeye başladı. Burdur Devlet Hastanesi’nde hafta içi her gün akşamları 19:00 – 22:00 saatleri arasında da Poliklinikler hizmet verecek.

Burdur Devlet Hastanesi yönetiminden yapılan açıklamada; “Hastanemizde Çocuk Polikliniği, Dahiliye Polikliniği, Nöroloji Polikliniği, Kulak Burun Boğaz Polikliniği, Göz Polikliniği, Kadın Doğum Polikliniği ve Gastroentroloji Polikliniği’nde hafta içi her gün 19:00 – 22:00 saatleri arasında hizmet vermeye başlamıştır. Doktorlarımızın çalışma günlerini www.burdurdh.saglik.gov.tr adresinden öğrenebilirsiniz” bilgisi kamuoyu ile paylaşıldı.

Burdur Devlet Hastanesi’nin akşam mesaisi uygulaması şimdiden vatandaşlar tarafından memnuniyetle karşılandı. Özellikle sabah saatlerinde Hastane içinde yaşanan yoğunluk, koşturmaca herkesin yakındığı konuların başında geliyordu… Akşamları da muayene olabilme fırsatı ile birlikte gün içindeki yoğunluğun hafifletilmesi, akşamları da Acil Servis’te yaşanan yoğunluğun azaltılması hedefleniyor.

Kodlama : SadeMedia Interactive