GenelBURDUR BELEDİYESİ ‘SOSYAL BELEDİYECİLİK’ uygulamalarını yaygınlaştırıyor: “EV’DE TEMİZLİK ve KİŞİSEL BAKIM HİZMETİ”

5 sene ago

Burdur Belediyesi tarafından yaşlılık ve hastalık gibi çeşitli nedenlerle temizlik yapamayan vatandaşlar için ev ve kişisel bakım hizmeti başlatıldı.

Burdur Belediyesi ‘Sosyal Belediyecilik’ anlayışı ile yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlara yardım elini uzatıyor. Burdur Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü tarafından belirlenen yardıma muhtaç 50 vatandaş için ev ve kişisel bakım hizmeti başlatıldı. Belediye tarafından oluşturulan ekip, vatandaşların evlerine giderek ev ve kişisel bakım hizmet sunuyor.

Her zaman vatandaşların yanında olduklarını belirten Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, “Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hizmet ediyoruz. İhtiyaç sahibi yaşlı veya hasta olan vatandaşlarımız için evde temizlik hizmeti başlattık.

Oluşturduğumuz ekibimiz, evinin temizliğini yapamayacak durumda olan vatandaşlarımızın temizliğini yapıyor. Vatandaşlarımızın daha sağlıklı ortamlarda yaşamasını arzuluyoruz. Bunun için de elimizden gelen hizmeti sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu

 

Kodlama : SadeMedia Interactive