GündemManşetBurdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’den berber, kuaför ve güzellik salonlarına ziyaret

5 ay ago

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 11 Mayıs’ta yeniden iş başı yapan Burdur merkezdeki berber, kuaför ve güzellik salonlarını ziyaret etti.

Koronavirüs salgınıyla mücadele kapsamında bir süre kapatılan berber, kuaför ve güzellik salonları 11 Mayıs’ta tekrar iş başı yaptılar. Berber ve  kuaför çalışanlarına kişisel tedbirlerinde yardımcı olmak için dezenfektan ve maske dağıtan Başkan Ercengiz,  işlerini toparlamaya çalışan berber, kuaför esnaflarına belediye tarafından hazırlanan gıda yardım kolileriyle de destek verdi.

Konuya ilişkin açıklama yapan Başkan Ercengiz, “11 Mayıs’tan itibaren faaliyete başlayan Berberlerimiz ve kuaförlerimiz ve güzellik salonlarımıza kısa bir ziyaret yaptık. Öncelik ile onların bireysel hijyeni için ve hastalıktan korunabilmeleri için maske desteğimiz olmuştu.  Bugün de sosyal yardımlaşmanın, birlikte olmanın gereği olarak Burdur Belediyesi tarafından hazırlanın gıda kolilerini takdim ettik.  Bizim de katkımız olsun istedik, önemli olan niyet. Derdimiz bu kötü günleri  sorunsuz ve en problemsiz şekilde bitirebilmek. Kol kolayız, dayanışarak da bu günleri aşacağımıza inanıyorum.” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive