ManşetSiyasetBURDUR AK PARTİ’DE YEREL SEÇİM HEDEFİ; “Burdur Belediyesi’ni kazanmak”

1 sene ago

Geride bıraktığımız 24 Haziran seçimleri, Cumhurbaşkanlığı ile 27. dönem milletvekili genel seçimlerinin hemen ardından yerel seçim çalışmalarını da başlatan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, hafta boyunca düzenledikleri organizasyonlarla sahada, toplumun geniş kesimleriyle bir araya geldi.

Ak Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, 3 Ağustos  Burdur Yeni Sanayi Sitesi’nde Sanayi esnafı ile kahvaltıda buluştu.

Sanayi Sitesi 3.Sokak’ta esnafa ile buluşmada Mengi’nin ana gündeminde yerel seçim, Burdur Belediyesi’ni kazanma hedefi öne çıkan konu başlığı oldu.

16 yıldır iktidarda olan AK Parti’nin ‘hizmet partisi’ olduğunu, hizmetleriyle, icraatlarıyla bu kadar seçimi üst üste kazanma başarısı gösterdiğini belirten Mengi, Burdur’da şehir merkezinin gelişmesi, istenilen düzeye gelebilmesi için Belediye hizmetlerine ihtiyaç olduğunu, Burdur Belediyesini de alarak daha iyi hizmet vereceklerini söyledi.

AK Parti Lideri ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da Burdur Belediyesi’ni yeniden AK Parti’nin kazanması beklentisi taşıdığını vurgulayan Mengi, ”Erken seçimde hamdolsun sizlerin desteği ile ekibimizi koruduk. Belediye başkanlığı sözünü vererek inşallah bu görevi başarıyla sürdürmek istediğimizi Cumhurbaşkanımıza ilettik, o da ‘en büyük beklentisinin bizlerden Burdur Belediyesini tekrar alıp özellikle şehir merkezimizin büyük bir değişime başlaması’ dedi. İnşallah Cumhurbaşkanımızın desteğiyle 31 Mart’a kadar sizlere birlikte olacağız. Cumhurbaşkanımızın Burdur Belediyesini çok istediğini anlatacağız. İnşallah sizlerin desteğiyle 31 Mart gecesi Belediye’yi almak istiyoruz. Büyük ihtimal Kurban Bayramından sonra seçim çalışmaları hızlanacak, projeleri sizlere sunacağız” dedi.

“Tabi sizlerde merak ediyorsunuz, bizlerde çalışıyoruz. Belediye Başkan Adayı çok önemli. Halkımızla iç içe olan bir adayımız olmak zorunda. En önemlisi gece gündüz çalışmak zorunda. Çalışmalar devam ediyor, süreçler başlıyor” bilgisini paylaşan AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, artık gündemlerinin yerel seçimde başarıyı yakalamak olduğunu şu sözlerle dile getirdi: “Şimdiden çalışmalara başladık. Zaten AK Parti’de bir seçim biter ertesi gün diğer seçim hazırlıkları başlar. Şu an belki bizim bu 10. kahvaltımız. Hem çarşıda hem de sanayide kahvaltılarımıza başladık. Akşamları da evlerdeyiz. Mahalle toplantılarımıza da vekillerimizle beraber kahvelerde başlayacağız. Artık gündem yerel seçim.”

Kodlama : SadeMedia Interactive