GündemManşetSiyasetÜniversite-MAKÜBURDUR, 12. CUMHURBAŞKANI TAYYİP ERDOĞAN’ı ağırlıyor

3 sene ago

Köklü bir tarih ve kültür birikimine sahip olan, Cumhuriyetle birlikte il olma onuruyla taçlanan Batı Akdeniz bölgesinin şirin kentlerinden Burdur, bugün 12. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı ağırlıyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan, bugün şehrimizde çeşitli ziyaretler ve temaslar gerçekleştirecek. Cumhuriyet Meydanı’nda ise Burdur’da toplam maliyeti 237 milyon TL’yi bulan 63 projenin yer aldığı toplu açılış törenini gerçekleştirecek olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, vatandaşlara hitap edecek.

Belediye, Valilik ziyaretlerinin yer aldığı programın finalinde Cumhurbaşkanı Erdoğan İstiklal Marşı’nın Meclis’te kabulünün 95. yıldönümü ve Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi’nin kuruluşunun 10. yıldönümü etkinlikleri kapsamında düzenlenen organizasyona katılacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan’a MAKÜ tarafından ‘fahri doktora payesi’ takdim edilecek. MAKÜ’deki programda ‘1. Uluslararası Mehmet Akif Ersoy Bilim ve Sanat Ödül Töreni’ de yer alıyor.

Son 15 yılda AK Parti Genel Başkanı ve Başbakan olarak 7 kez Burdur’a gelen Erdoğan, bu kez ilimizi Cumhurbaşkanı olarak ziyaret ediyor.

Kodlama : SadeMedia Interactive