Youtuber Buket Sena Özdemir, sosyal medyada sıkça merak edilen isimler arasında yer alıyor. Peki, Buket Sena Özdemir kimdir? İşte Buket Sena Özdemir’in yaşı, memleketi, sevgilisi ve ölen arkadaşı hakkında detaylar...

Buket Sena Özdemir Kimdir?

Buket Sena Özdemir, 17 Ağustos 2001 tarihinde İstanbul'da doğdu. Aslen Erzincanlı olan Buket, lise eğitimini Ataşehir Sevinç Koleji'nde tamamladı. Ardından Kadir Has Üniversitesi Görsel İletişim Tasarım Bölümü'nde eğitim görmeye başladı. Buket Sena Özdemir, sosyal medya platformlarında aktif olup geniş bir takipçi kitlesine sahiptir. Instagram hesabı: @buketsenaa

15 Temmuz Darbe Girişimi: Türkiye'nin Tarihi Dönüm Noktası Detaylı Anlatım! 15 Temmuz Darbe Girişimi: Türkiye'nin Tarihi Dönüm Noktası Detaylı Anlatım!

667A85B3D0B1E

Buket Sena Özdemir'in Ölen Arkadaşı Kimdir?

Buket Sena Özdemir, yakın bir arkadaşının ölümünden sonra tatile çıkması nedeniyle sosyal medyada eleştirilere maruz kaldı. Instagram hesabından yaptığı paylaşımda, bu duruma tepki gösterdi. Paylaşımında, "İlk defa kırgınım sosyal medyada. 3 dakikalık videodan alınan bir ekran görüntüsü ile bir insanı yargılamak çok kolay anlıyorum ama hassas bir dönemde böylesine vurmak keşke biraz daha zor olsa. Arkadaşımın cenazesine gittim. Bunu göstermek için story mi atmam mı gerekiyordu? Bunu kime neden kanıtlamam gerekiyor?" ifadelerini kullandı.

Buket, art arda kayıplar yaşadığı bir dönemde yaşadığı yerden uzaklaştığını ve bu süreçte kendine terapi olarak doğaya yöneldiğini belirtti. Ayrıca, arkadaşının adına bir orman yaptırmak için adım attığını ve bu acıyla başa çıkma yönteminin harekete geçmek olduğunu söyledi.

Kaynak: HABER MERKEZİ