Bucak Belediyesi modern ve kullanışlı yollar yapmaya devam ediyor. Sanayi Mahallesi Gündoğdu Caddesi parke yola kavuştu. Vatandaşlar Başkan Ünal’a teşekkür etti.

Sanayi Mahallesinde yürütülen parke yol çalışmalar hakkında açıklama yapan Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Bucak Belediyesi olarak ilçemiz yollarını modern bir hale getirmek için bir planlama dahilinde yürüttüğümüz yol yapım çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz ilçemizin dört bir tarafında çalışma yürütüyor. Parke tamirat ekiplerimiz içme suyu şebeke hatları, doğalgaz, Telekom ve elektrik gibi alt yapı çalışmalarından dolayı bozulan yollarımızda tamirat çalışmalarını hızlı bir şekilde sürdürüyorlar. Parke yapım ekiplerimizde Sanayi Mahallesi Gündoğdu Caddesinin yaklaşık 1,5 km.’lik bölümünde parke yol yapım çalışmasını tamamladı. Gündoğdu Caddesinde önce dar olan bölümlerinde yol genişletme ve yol kenarı istinat duvarı çalışmalarını yaptık. Ekiplerimiz Gündoğdu Caddesinde parke yapılan alanda yol kenarı bordür ve betonlama çalışması yapıyorlar. Sanayi Mahallesinde yol yapım çalışmalarımız devam edecek. Belediye olarak vatandaşlarımızın tozsuz, çamursuz modern yollara kavuşması için ilçemiz genelinde yol yapım çalışmalarımızı hava şartlarının müsait olduğu sürece imkanlarımız ölçüsünde sürdüreceğiz.” dedi.

Gündoğdu Caddesi sakinlerinden Başkana teşekkür

Parke yapım çalışmaları tamamlanan Sanayi Mahallesi Gündoğdu Caddesi sakinleri “ Parke yola kavuşmaktan duydukları memnuniyeti dile getirerek “ Belediyemiz Gündoğdu Caddesinde dar olan yerlerde yol genişletme çalışması yaptı. Yolumuz şimdi de parke ile kaplandı. Belediye Başkanımıza, Meclis Üyelerine ve Belediye çalışanlarına çok teşekkür ediyoruz.” dediler.