İlçeManşetBucak’ta DEV MACERA PARKI’nın yapımı tamamlandı

5 sene ago

İlimiz Bucak ilçesi Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekipleri tarafından Fatih Mahallesi 1640 sokakta, 6700 m2 alana sahip dev bir macera parkı inşa edildi. İçerisinde yürüyüş yolu, oturma ve dinlenme pergoleleri, spor aletleri, süs havuzları, kafeteryası, 9 yaşına kadar çocuklarımız için tenis kortu, basketbol sahası ve yeni nesil macera oyun gruplarının yer aldığı dev park kompleksinin yapımı tamamlandı.

Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu yapımı tamamlanan Macera Parkı ile ilgili açıklamalarda bulundu. Macera parkı ile ilgili bilgi veren Bucak Belediye Başkanı Süleyman Mutlu, “Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerimiz tarafındna Fatih Mahallemize dev bir macera park inşa edildi. Öyle ki bu parkımızda kullandığımız oyun gruplarımız bile bölgede ilk oldu. Göreve başlarken söylemiştik. Bizim tek bir derdimiz var; o da Mutlu Çocuk, Mutlu Aile, Mutlu Bucak sloganı kapsamında özenle hazırladığımız bir projemizi daha faaliyete geçirdik. Yaşam alanları, sosyal donatıları ile her alanda Marka Kent Bucak inşa ediyoruz” açıklamasında bulundu.

Başkan Mutlu açıklamasının devamında; “Göreve gelir gelmez Yeni Mahalle ve Şirinler parkındaki restorasyon çalışmalarını tamamladık. Birçok Mahallede yeni park alanları açtık. Parklarımızı modern spor aletleri ve yeni nesil oyun grupları ile donattık. Konuşan değil, çalışan belediye olarak bundan sonrada vatandaşlarımızın refahı için çalışmalarımız devam edecek. Bucak Belediyesi olarak alt yapıya verdiğimiz önem kadar vatandaşlarımızın mutluluğu için sosyal projelere de büyük önem veriyoruz. Bu bağlamda bütün mahallelerimizi modern parklarla donatmaya devam edeceğiz.” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive