2019’de AK Parti adayı olarak seçimi kazanan Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, ikinci kez başkanlık görevine talip.

31 Mart 2024 mahalli idareler seçiminde de AK Parti’den başkanlık görevine yeniden  talip olan Emrullah Ünal, geçtiğimiz Cuma günü Kanal 15’te katıldığı canlı yayın televizyon programında aday adayı olduğunu dile getirdi.

Çekimleri, Bucak Belediyesi’nin hayata geçirdiği farklı, özgün sosyal projelerden biri olan sentetik buz pistinde gerçekleşen programda,  yerel seçim takviminin işlemeye başladığını belirten Ünal, “aday adayıyım, Bucak için hizmet etmekten mutluyum, partimiz yeniden aday gösterir, halkımız da takdir ederse canla başka çalışmaya devam edeceğim” şeklinde konuştu.

Kanal 15’te Bilal Karasakal’ın hazırlayıp sunduğu, gazetemiz sahibi ve Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel’in de katıldığı programda, “Aşk-ı Bucak, Bucak sevdalısıyım” diyen Başkan Ünal, “biz Bucak’a olan sevgimizi yaptığımız hizmetlerle ortaya koyduk. Bucak ilçe merkezinin çehresi değişmeye devam ediyor. Yerel hizmetler, belediyecilik anlamında Bucak’ta çok iyi bir ivme yakaladık. Sosyal belediyecilik uygulamalarımızla insana dokunuyor, ulaşıyoruz. Toplumun geniş kesimlerine, çocuklara, gençlere, kadınlara  hizmetlere sunuyoruz. ‘Cumhuriyet’in 100. yıl vizyonu, Türkiye yüzyılı’ doğrultusunda biz de ‘Bucak yüzyılına imza koyuyoruz.

Yeni dönemde Bucak’ta projeler, hizmetler atağı artarak sürecek. İçme suyu’ndan, sosyal alanların eksikliği ve sanayi alanları sorununa kadar pek çok meseleyi de kalıcı çözüme kavuşturmuş olacağız” ifadelerini kullandı.

HABER MERKEZİ

Kaynak: HABER MERKEZİ