Vali Türker Öksüz ve Eşi Meral Öksüz'den Kurban Bayramı Ziyareti Vali Türker Öksüz ve Eşi Meral Öksüz'den Kurban Bayramı Ziyareti

Tören, Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu, Bucak Ticaret Odası Başkanı ve aynı zamanda OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu ve Bucak OSB Müdürü Binnur Çiğrı'nin katılımıyla gerçekleşti.

Mezuniyet töreni, 12/A Akademik Sınıf öğrencisi Erol Berke Coşkun'un günün anlam ve önemini belirten konuşması ile başladı. Ardından Okul Müdürü Ayşe Ünal, öğrencilere hitap ederek, "Kıymetli Öğrencilerimiz. 4 yıl süren eğitim öğretim süreci boyunca okulumuzda mesleki yeterliliklerinizi artırarak son sınıfa kadar geldiniz. Öğretmenlerimizin özverili çalışmaları ve kendi emekleriniz sonucunda emek ve çalışma dolu 4 yıl geçirdiniz. Bundan sonraki hayatınızda sizlere başarılar diler; yaptığınız her işi özenle, hassasiyetle ve hakkaniyetle yapmanızı dilerim." dedi.

I M G 6029

Proram Diplomaların Takdimi ve Plaket Sunumu ile Devam Etti

Öğrenciler, sınıflar halinde sahneye çağrılarak alan öğretmenleri tarafından temsili diplomalarını aldılar. Diploma töreninin ardından Bucak İlçe Milli Eğitim Müdürü Hakan Camcıoğlu, okula ve eğitim öğretime yaptıkları maddi manevi destekleri sebebiyle Bucak Ticaret Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve OSB Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Yalçın Meçikoğlu'na plaket takdim etti. Ayrıca, Okul Müdürü Ayşe Ünal da Bucak OSB Müdürü Binnur Çiğrı'ya katkılarından dolayı plaket sundu.

I M G 6034

Mezuniyet töreni, öğrencilerin kep atma seremonisi ile devam etti. Canlı müzik performansları, halk oyunları gösterileri ve öğle yemeğinin ardından tören sona erdi. 

I M G 6029-1

Kaynak: MERAL ÖZTÜRK