GenelBucak Kızılseki Köyü’nde uyuşturucu operasyonu

4 sene ago

Burdur’da Jandarma ekiplerinin uyuşturucu madde yetiştiricilerine karşı başarılı operasyonları sürüyor. Bucak ilçesi Kızılseki köyünde Jandarma tarafından düzenlenen operasyon sonucu bin 454 kök keneviri ve 6 kg kubar yakalandı.

Kızılseki köyünde A.A ve Ş.A isimli şahısların uyuşturucu madde imal etmek için yetiştirdiği ihbarı üzerine ekipler şüphelilere ait ev ve eklentilerine yaptıkları aramalar neticesinde bin 454 kök keneviri ve 6 kg kubar ele geçirdi.

TAKİBE TAKILDILAR

Burdur jandarma komutanlığına gelen ihbar üzerine Şüpheli A.A ve A.Ş 2 ay boyunca takip edildiler. Ekiplerin yaptığı takipler sonucunda A.A ve A.Ş isimli şahısların uyuşturucu madde üretimi ve satışı yaptıkları öğrenildi. Ekiplerin yaptığı operasyon sonucu şahısların evleri, eklentileri, bahçeleri ve evlerine yakın ormanlık ve taşlık arazide etrafı çalılarla kapatılmış toplam 6 ayrı noktada bin 454 kök keneviri ve 6 kg kubar ele geçirildi. Bucak Cumhuriyet Başsavcılığının talimatıyla A.A ve Ş.A isimli şahıslar göz altına alınarak yakalanan uyuşturucu maddeler olay yerinde imha edildi.

Kodlama : SadeMedia Interactive