GenelGündemManşetBucak Belediye Başkanı Ünal’dan Burdur merkezde ‘basın turu’ (BURDUR, İLÇELERİYLE BİR BÜTÜN)

2 ay ago

Burdur’un en büyük ve en gelişmiş ilçesi Bucak’ın Belediye Başkanı Emrullah Ünal 22 Temmuz 2020 Çarşamba günü Burdur şehir merkezinde ‘basın turu’ gerçekleştirdi.

Bucak Belediye Başkanı Ünal, beraberinde Bucak Belediye Başkan Yardımcısı Oğuzhan Erdoğan ile yaptığı basın kuruluşları ziyaretlerinde Bucak-Burdur bağlarının, diyalogların güçlenmesi gerektiğine vurguda bulundu.

Yeni Gün Gazetesini de ziyaret ederek Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı ve Yeni Gün Gazetesi yazı işleri müdürü Kürşat Tuncel ile görüşen Başkan Ünal, medyanın kamuoyunu bilgilendirme misyonuna dikkat çekti. “Burdur’un bir bütün halinde ele alınması gerektiğini, il genelinde büyük bir potansiyeli bünyesinde barındırdığını” ifade eden Ünal, Burdur şehir merkezi ile ilçeler arasındaki bütünlüğün, entegrasyonun sağlanması noktasında yerel yönetimlere ve medya’ya büyük görevler düştüğünü dile getirdi.

Bucak Belediyesi’nin çalışmalarını da anlatan Ünal, bundan sonraki süreçte Burdur merkezdeki basın mensuplarıyla daha sık bir araya geleceklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

 

 

Kodlama : SadeMedia Interactive