AK Parti Burdur Milletvekili TBMM Başkanlık Divanı Üyesi Bayram Özçelik ve AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur, Bucak İlçesinde yapımı tamamlanan 3. Etap TOKİ Konutları anahtar teslimi ile ilgili açıklama yaptı.

“1 AĞUSTOS’TA ANAHTAR TESLİMLERİ BAŞLANACAK”

Bucak İlçesi Alaatin Mahallesinde yapımı tamamlanan TOKİ Konutlarının anahtar teslimi ile ilgili açıklama yapan Milletvekili Bayram Özçelik, “Bucak İlçemiz Alaattin Mahallesinde TOKİ Başkanlığımız tarafından 170 adet 2+1, 58 adet 3+1, 3 adet işyeri ve Camii yapımı gerçekleştirilmiş ve TOKİ tarafından yapılan kura ile hak sahipleri belli olmuştu. 3. Etap TOKİ’ler için alt yapı ve üst yapı ile ilgili çalışmaların sonuna gelindi. TOKİ Başkanlığımız ile yapmış olduğum görüşmeler neticesinde 1 Ağustos itibari ile anahtar teslimleri gerçekleştirilecek. Hak sahiplerine hayırlı olsun. Bucak İlçemizde yeni TOKİ Konutlarının yapımı için çalışmalarımıza devam edeceğiz.” dedi.

“ALATTİN MAHALLESİ TOKİ PROJEMİZİN ANAHTAR TESLİMİ 1 AĞUSTOS İTİBARİYLE YAPILACAK”

AK Parti Burdur Milletvekili Yasin Uğur ise şunları söyledi; “Bucak İlçemiz Alaattin Mahallemizde TOKİ Başkanlığımız tarafından 228 Konut 3 adet işyeri ve Camii yapımı tamamlanmıştı. Başından beri takip ettiğim Alattin 3. Etap TOKİ Projemiz için alt yapı ve üst yapı ile ilgili çalışmaların sonuna gelindi.  TOKİ Başkanımız ile yaptığım görüşme neticesinde 1 Ağustos itibariyle hak sahiplerine anahtar teslimleri gerçekleşeceği bilgisini aldım. Hak sahibi hemşerilerimize hayırlı olsun. Bucak’ımıza yeni projeler kazandırmak için çalışmalarımıza devam edeceğiz.”