Burdur Belediyesi, engelli vatandaşların el emeği göz nuru eserlerini sergileyecekleri özel bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Burdur Belediyesi Engelliler Dikiş Nakış Atölyesi'nin hazırladığı ve Burdur Mehmet Akif Ersoy Halk Eğitimi Merkezi'nin desteğiyle düzenlenen Giyim Sergisi, 26 Haziran Çarşamba günü saat 10.00'da kapılarını açacak.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, tüm Burdurluları bu anlamlı sergiye davet ediyor. Ercengiz, "Engelli vatandaşlarımızın büyük emek ve özveriyle hazırladıkları bu sergiyi görmekten ve onların başarılarına tanıklık etmekten büyük mutluluk duyacağız. Tüm hemşehrilerimizi bu özel günde aramızda görmekten onur duyarız" dedi.

Altınyayla 33. Geleneksel Dirmil Altın Sipsi Güreş Şenlikleri'nden Renkli Görüntüler Altınyayla 33. Geleneksel Dirmil Altın Sipsi Güreş Şenlikleri'nden Renkli Görüntüler

Sergi, Burdur Belediyesi Engelliler Dikiş Nakış Atölyesi'nde gerçekleştirilecek. Etkinlik, engelli bireylerin topluma entegrasyonunu desteklemek ve el becerilerini sergilemelerine olanak tanımak amacı taşıyor.

Whatsapp Image 2024 06 25 At 09.47.18

Kaynak: Haber Merkezi