Burdur Ticaret Borsası (BTB), Türk Standartları Enstitüsü (TSE) tarafından gerçekleştirilen TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı 2. Gözetim Tetkikini başarıyla geçti.

Burdur Ticaret Borsası’nda, geçen Cuma günü TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Standardı 2. Gözetim Tetkiki gerçekleştirildi. TSE Antalya Belgelendirme Müdürlüğü Baş Tetkik Görevlisi Rasim Yılmaz, Burdur Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Veteriner Hekim Ömer Faruk Gündüzalp, Genel Sekreter Naile Küçükkepeci Ergün, Genel Sekreter Yardımcısı İmran Önden ve Tescil ve İstatistik Memuru Derya Yıldız’ın katılımıyla gerçekleşen açılış toplantısının ardından, gözetim tetkiki incelemelerine geçildi.

Öğleden sonra tamamlanan tetkik incelemelerin ardından kısa bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Gündüzalp, “Türk Standartları Enstitüsü ile çalışmaktan büyük memnuniyet duyuyoruz. Sahip olduğumuz TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi Belgemizi inşallah seneye yenileyeceğiz. Tetkik incelemesine başarıyla hazırlanan Borsa personelimize teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

TSE Tetkik Görevlisi Rasim Yılmaz da, gerçekleştirilen gözetim tetkikinde Burdur Ticaret Borsası’nın iyi uygulamalarını ve başarılarını gördüklerini belirterek, “İyi bir yönetici kadronuz, başarılı, güler yüzlü ve dinamik bir personele sahipsiniz. Burdur Ticaret Borsası’nda verilen hizmetler etkin, kaliteli, verimli ve dolayısıyla üye memnuniyetini artırmaya yönelik olarak yapılan çalışmalarınızda yerinde. Tetkik neticesinde Borsanızın TS EN ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Belgesinin devam etmesi şeklinde raporumuzu sunacağız. Başarılarınızın devamını diliyorum” ifadelerini kullandı.