Bolu ili personel alımları kapsamında Belediye iştiraki “Mudurnu İpekyolu Tur. İnş. Unlu Mam. Tem. Mad. San. ve Tic. Ltd. Şti.” için yeni işçi alımları başladı. İşte süreç ve tüm şartlar.

Bolu ili iş ilanları kapsamında Mudurnu Belediyesi iştiraki olan “Mudurnu İpekyolu Turizm İnşaat Unlu Mamuller Temizlik Madencilik Sanayi ve Ticaret Limited Şirketi” işçi alımları yapılacak. Güncel başvuru süreci ve tüm detayları KAMU PERSONELİ ALIMI olarak bu haberimizde hazırladık.

İşçi alımına başvuru için genel koşullar neler?

Mudurnu ilçesinde ikamet etmek, çalışmaya engel sağlık sorunu bulunmamak gerekiyor. Müracaatlar şahsen yapılacaktır. Posta ile gönderilen müracaatlar kabul edilmeyecektir. 20 beden işçisi alımında mezuniyet ve yaş şartı yok.

Sahte Savcı Hakan Ali Durmuş Skandalı Sahte Savcı Hakan Ali Durmuş Skandalı

Personel işçi alımında gerekli belgeler nelerdir?

T.C. kimlik kartı fotokopisi, nüfus kayıt örneği, ikametgah belgesi, adli sicil kaydı, askerlik durum belgesi, diploma fotokopisi istenmektedir. Adaylar başvurularda bu belgeleri hazırlaması gerekmektedir.

Mudurnu Belediyesi personel alımı süreci

20 beden işçisi alımı için başvurular 30 Mayıs 2024 tarihine kadar olacak. Başvurular "Seyrancık Mah. Belediye Cad. No:1 Mudurnu/Bolu" adresine şahsen yapılabilecektir.

Mudurnu personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ