EğitimGündemManşetSpor“BİRLİKTE MÜCADELE İÇİN DESTEKLERİNİZİ BEKLİYORUZ”

11 ay ago

Bölgesel Lig 2019-2020 sezonunda Burdur’umuzu temsil edecek olan Burdur Mücadele Sporları Gençlik ve Spor Kulübü yeni sezon öncesi maddi sıkıntılar yaşıyor.

Yeni sezona yeni kadrosuyla hazırlanan Burdur Mücadele Sporları Gençlik ve Spor Kulübü hazırlık döneminde bütün imkânsızlıklara rağmen yönetim kurulu, teknik heyet ve oyuncuların özverili çalışmalarıyla sezona iddialı bir şekilde girmek istiyor.

Kulüp Başkanı Sercan Çetiner ve Takım Antrenörü Murat Dalkılınç, gazetemize sezon öncesinde değerlendirmelerde bulundular.

Yaşadığımız maddi zorlukları hep beraber aşalım

Kulüp Başkanı Sercan Çetiner; “Kulübümüz 2013 yılında spora gönül vermiş kişiler tarafından Burdur Mücadele Sporları Gençlik ve Spor Kulübü olarak kurulmuştur. Voleybol, Basketbol ve Badminton branşlarında İl birincilikleri ile ilk senesinde oldukça başarılı olmuştur. Türlü imkânsızlıklara rağmen 2015 yılında Voleybol branşında bölgesel lige katılarak Burdur’umuzu Akdeniz bölgesinde temsil etmiş ve grup 2. Si olarak 2. Lige yükselme şansını kıl payı kaçırmıştır. O günden bu güne her ne kadar yalnız bırakılsak ta Burdur’umuzu temsil eden tek kulüp olduk. Kurulduğumuz yıldan bu yana önümüze çıkartılan engellere ve yalnız bırakılmamıza rağmen halen Burdur’umuzu temsil etmekteyiz. Büyük zorluklara rağmen bu sene kurduğumuz kadro iddialı şekilde çalışmalarına devam etmektedir. Sizin aracılığınız ile Burdur halkına, kurum ve şirketlere seslenmek istiyorum gelin hep beraber Burdur’umuzu temsil edelim. Yaşadığımız maddi zorlukları hep beraber aşalım. Birlikte Mücadele için desteklerinizi bekliyoruz.” dedi.

Takım Antrenörü Murat Dalkılınç başarılı olacaklarına inandığını ve Burdurlulardan takımına sahip çıkmalarını istedi.

Burdur’umuzu en iyi şekilde temsil edeceğiz

Dalkılınç; “Uzun uğraşlar sonucu imkânsızlıklar içinde kurduğumuz takımımızı bu dönem daha iddialı hale getirmek için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Oyuncularımızın özverisi ve yönetimimizin zorluklarla bizlere verdiği destekle takımımızın Burdur’umuzu en iyi şekilde temsil edeceğine inanıyorum. Sevgili Burdurlulardan ve şehrin önde gelenlerinden destek bekliyoruz.” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive