31 Bin TL Maaşla Kamuya Özel Güvenlik Alımı Başladı 31 Bin TL Maaşla Kamuya Özel Güvenlik Alımı Başladı

18-50 Yaş arasında Belediyeye çeşitli pozisyonlarda 74 personel alımı yapılacağı açıklandı. Temizlik görevlisi, aşçı, bulaşıkçı, komi, barista, hostes ve Pazar yeri görevlisi olarak alımlar yapılacak.

Beykoz Belediyesi'nin iştiraklerinden Beytaş Beykoz Belediyesi Halk Pazarları İşletmeleri A.Ş., farklı pozisyonlarda personel alımı yapacağını duyurdu. 7 Haziran 2024 tarihine kadar gerçekleşecek başvurular, Beykoz Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü'ne şahsen yapılacak.

Açık Pozisyonlar ve Başvuru Koşulları

  • Temizlik Görevlisi: 26 kişilik kontenjanla en çok alım yapılacak pozisyon. 18-50 yaş aralığındaki adaylar başvurabilir. Vardiyalı çalışmaya uygunluk aranmaktadır.
  • Aşçı: 7 kişilik kontenjanla açık olan pozisyona 25-45 yaş aralığındaki adaylar başvurabilir. Hijyen belgesi sahibi olmak ve vardiyalı çalışmaya uygun olmak gerekmektedir.
  • Bulaşıkçı: 4 kişilik kontenjanla açık olan pozisyona 25-45 yaş aralığındaki adaylar başvurabilir. Vardiyalı çalışmaya uygunluk aranmaktadır.
  • Komi: 25 kişilik kontenjanla açık olan bu pozisyona 18-30 yaş aralığındaki adaylar başvurabilir. Vardiyalı çalışmaya uygunluk aranmaktadır.
  • Barista: 6 kişilik kontenjanla açık olan bu pozisyona 35-45 yaş aralığındaki adaylar başvurabilir. Barista sertifikası sahibi olmak ve vardiyalı çalışmaya uygun olmak tercih sebebidir.
  • Hostes (Restoran Misafir Karşılama): 5 kişilik kontenjanla sadece kadın adayların başvurabileceği bu pozisyonda 18-35 yaş aralığı aranmaktadır. Vardiyalı çalışmaya uygunluk ve misafir memnuniyeti odaklı çalışabilme becerisi gerekmektedir.
  • Pazar Yeri Görevlisi: 1 kişilik kontenjanla açık olan bu pozisyona 20-45 yaş aralığındaki adaylar başvurabilir. Vardiyalı çalışmaya uygunluk aranmaktadır.

Genel Başvuru Koşulları

Tüm pozisyonlar için Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak, belirtilen yaş aralıklarında bulunmak, adli sicil kaydı ve ikametgah belgesi gibi belgeleri sunmak gerekmektedir. Ayrıca kamu haklarından mahrum olmamak ve belirtilen suçlardan hüküm giymemiş olmak da başvuru koşulları arasındadır.

Beytaş Beykoz A.Ş. Hakkında

Beytaş Beykoz Belediyesi Halk Pazarları İşletmeleri A.Ş., Beykoz Belediyesi'nin halk pazarlarını yönetmek ve işletmekle görevli bir anonim şirketidir. Şirket, vatandaşlara güvenli ve kaliteli bir pazar deneyimi sunmayı amaçlamaktadır.

Başvuru ve İletişim

Başvurular, 4-7 Haziran 2024 tarihleri arasında Beykoz Belediye Başkanlığı Zabıta Müdürlüğü'ne şahsen yapılacaktır.

Başvuru Kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ