İstanbul’un Beşiktaş ilçe Belediye Başkanı Rıza Akpolat, bir dizi ziyaretler için geldiği Burdur’da CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ile Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.

Kısa bir süre önce Cumhuriyet Halk Partisi Bucak İlçe Başkanı Av. Ahmet Sedat Oktay ve Partili Gençler Her Eve Bir Kitap Projesi başlatmış projenin tanıtılması amacıyla sosyal medya üzerinden Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ve Beşiktaş Belediyesi Meclis Üyesi Devrim Alparslan’a çağrıda bulunarak Bucak’a davet etmişti.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ile Meclis Üyesi Av. Devrim Alparslan, daveti kırmayarak 18 Kasım 2021 tarihinde Bucak’a geldi.

Başkan Akpolat ile Meclis Üyesi Alparslan, Bucak’taki program öncesinde CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut ile Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret etti.

Başkan Akpolat ile Meclis Üyesi Alparslan ilk olarak CHP İl Başkanlığında İl Başkanı İzzet Akbulut ve yönetim kurulunu ziyaret etti. Ziyarette CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker, CHP Isparta İl Başkanı Hikmet Yalım Halıcı, CHP Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek, CHP Burdur Kadın Kolları Başkanı Zinet Gezer, İl Genel Meclisi ve Belediye Meclis Üyeleri’de bulundu.

Ziyarette karşılıklı görüş alışverişinde bulunuldu.

Ziyaret sonunda Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat, CHP Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut’a hediye takdim etti. CHP İl Başkanlığı ziyareti günün anısına çekilen hatıra fotoğrafının ardından sona erdi.

Beşiktaş Belediye Başkanı Rıza Akpolat ile Meclis Üyesi Av. Devrim Alparslan, CHP İl Başkanlığı ziyaretinin ardından Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i makamında ziyaret etti.

Gündeme dair konuların konuşulduğu ziyarette Başkan Ercengiz ve Başkan Akpolat birbirlerine hediye takdim etti.

Muhammet Fatih Başcı