Burdur’da Berberler, Kuaförler ve Güzellik Salonları dezenfekte ediliyor.

Burdur Berberler, Kuaförler ve Güzellik İşletmeleri Meslek Odası Başkanı Veli Soy, odaya aldıkları dezenfekte cihazı ile odaya kayıtlı meslek mensuplarının işyerlerini periyodik aralıklarla dezenfekte ettiklerini belirtti.

Soy “Covid-19 hastalığı tüm dünyada olduğu gibi ülkemizde ve Burdurumuzda da etkisini sürdürüyor. Oda olarak 203 üyemizin işyerlerini dolaşarak dezenfekte yapıyoruz. Halkımız berberleri kuaförleri çok riskli görmemeleri lazım. meslektaşlarım hijyenik bir şekilde hizmet vermeye devam ediyorlar. Uyulması gereken kuralları meslektaşlarımıza hatırlatıyoruz. Halkımız gönül rahatlığı ile gelebilirler. Üyelerimiz istediği an işyerlerine giderek dezenfekte işlemini yaparız” dedi.

Erkek Kuaförü Kazım Candan’da odanın verdiği hizmetten duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Candan “Dezenfekte işleminden dolayı odamıza ve başkanımıza çok çok teşekkür ediyorum. İnşallah müşterilerimiz işyerlerimize güvenle gelebilirler” diye konuştu.

Bayan Kuaförü Ekrem Demirtaş ise “Oda başkanımıza yaptıkları dezenfekte işleminden dolayı teşekkür ediyoruz. Bizi hastalıklı gibi, virüslü gibi görüyor halkımız. Tereddüt etmeden, gönül rahatlığı ile işyerlerimize gelebilirler. Korkmalarına gerek yok. İnşallah hiç bir müşterimize zarar vermeden bu virüsten kurtuluruz” ifadelerini kullandı.