ManşetSporBELEDİYE ŞEKER’İ ERİTTİ

5 sene ago

Burdur 1. Amatör Kümede 8. Hafta Kışla ve Gazi Atatürk Stadı’nda oynanan karşılaş-malarla başladı. Hafta içinde Teknik Direktör Gürhan Kaya’nın yerine Tufan Çetin’i iş başına getiren Çallıca Gençlikspor yeni Teknik Direktörü ile çıktığı ilk maçında Kışla Stadı’nda Türk Telekomspor’a 3-0 yenildi. Gazi Atatürk Stadı’nda oynana karşılşamada ise Burdur Belediye Spor Şekerspor’u 3-1 yenerek puanını 13’e yükseltti. Çallıca Gençlikspor’u 3-0 yenen Türk Telekomspor ise puanını 19’a yükselterek ligde ikinci sıraya yerleşti.

 

AMATÖR KÜMEDE 8. HAFTADA 31 GOL ATILDI

 

 

Burdur 1. Amatör Kümede 8. Haftada fileler toplam 31 defa havalanırken gollerin 21’i iki maçta atıldı. Lider Gölhisarspor evinde ağırladığı Yeşilova Belediyespor’u 9-1 yenerken, İl Özel İdarespor Kışla Stadı’nda karşılaştığı Burdurspor’u 9-2 mağlup etti. İlk yarının bitimine bir hafta kala Gölhisarspor 21 puanla liderliğini sürdürdü.  Gölhisarspor’un takipçisi Şekerspor ise Burdur Belediyespor’a 3-1 yenilerek üçüncü sıraya geriledi. Çallıca Gençlikspor’u 3-0 yenen Türk Telekom ise 19 puanla ikinci sıraya yerleşti.

Deplasmanda Tefennigücü ile karşılaşan Yeni Burdurspor karşılaşmadan 2-1 galip ayrılarak Play-Off yolunda önemli bir galibiyet aldı.

Şekerspor-Burdur Belediyespor karşılaşmasının bitiş düdüğü ile iki takım oyuncuları arasında çıkan tartışma büyümeden yatıştırıldı.

Burdur 1. Amatör Kümede 8. Hafta Maç Sonuçları

Şekerspor 1-3 Burdur Bld Spor

Çallıca Gençlikspor 0-3 Telekomspor

Gölhisarspor 9-1 Yeşilova Bld Spor

Tefennigücü 1-2 Yeni Burdurspor

Burdurspor 2-9 İl Özel İdarespor

Kodlama : SadeMedia Interactive