GündemİlçeManşetBAŞKAN ÜNAL VATANDAŞLARLA BİRLİKTE ŞEHİR İÇİ HALK OTOBÜSÜNE BİNDİ

3 ay ago

Belediye Başkanı Emrullah Ünal sıra dışı uygulamalarıyla halkla bir araya gelmeye devam ediyor. Başkan Ünal mesaiye toplu taşıma aracı ile giderek vatandaşlarla sohbet etti.

Belediye Başkanı Emrullah Ünal “Halkımızla her ortamda bir araya gelerek, vatandaşlarımızın dertlerine çare üretmek, vatandaşlarımızla hasbihal etmek için gayret ediyoruz. Bu gün mesaimize giderken ilk gelen şehir içi halk otobüsümüze bindik. Şehir içi halk otobüsünde bulunan vatandaşlarımızla sohbet ettik. Aynı zamanda Şehir içi halk otobüslerinin denetimi Belediyemiz sorumluluğunda olduğu için bir taraftan vatandaşlarımızın ve dolmuşçularımızın dertlerini dinlerken diğer taraftan da denetim sorumluluğumuzu yerine getirmiş oluyoruz İçerisinde bulunduğumuz pandemi döneminde gördüğüm kadarıyla Şehir içi halk otobüslerimiz de vatandaşlarımız sosyal mesafe kurallarına uyuyor. Şehir içi halk otobüslerimiz hijyen kurallarına uygun olarak dezenfekte ediliyor.” dedi.

Süleyman Demirel Bulvarında şehir içi halk otobüsüne binen Belediye Başkanı Emrullah Ünal Şirlek mevkiinde bulunan merkeze kadar giderek, durakta bulunan dolmuşçu esnafları ve şoförler ile bir süre sohbet etti.

 

 

Kodlama : SadeMedia Interactive