GündemManşetCHP Merkez İlçe Başkanı Şimşek’ten esnaf ziyaretleri

5 ay ago

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Burdur Merkez İlçe Başkanı Serkan Şimşek ve Merkez İlçe Örgütü yaklaşık 50 gündür COVID-19 salgını nedeniyle kapatılan ve açılışlarına 11 Mayıs 2020 tarihi itibariyle müsaade edilen güzellik salonu, kuaför ve berber esnafını iş yerlerinde ziyaret etti.

CHP Merkez İlçe Başkanı Şimşek “Yaklaşık 50 gündür kapalı tutulan Berber, Kuaför ve Güzellik salonlarını bugün ziyaret ettik. Salgının ülkemize gelmesiyle birlikte ilk tedbir amaçlı kapatılan yerler arasında bulunan esnafımıza açılışları dolayısıyla hayırlı olsun ziyaretlerinde bulunduk. Kendilerine hal hatır sorduk.2 aylık süreçte Bağkurları, SGK’ları devam eden esnafımızın hiç çalışmadan ödemek zorunda olduğu primlerini ertelemek yerine kalıcı ve esnafımızı da tatmin edecek bir çözüm bulunmalı” ifadelerini kullandı.

Şimşek; “COVID-19 salgını sürecinde mümkün olduğunca gerekli önlem ve tedbirlerimizi alarak halkımızı, mahallelerimizi, köylerimizi ziyaret ediyoruz. Biz halkın hep içinde olduk böyle olmaya da devam edeceğiz. Bizim çalışmalarımız halkın sıkıntılarını dile getiriyor olmamız her ne kadar birilerini rahatsız ediyor olsa da kimse kusura bakmasınlar biz bunları dile getirmeye devam edeceğiz ve bu salgın sürecini hep beraber gönül gönüle vererek birlikte aşacağız.” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive