Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in Covid-19 testi pozitif çıktı. Ercengiz, daha önce testleri pozitif çıkan eşi ve annesi ile birlikte karantinaya alındı.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in annesi Zinet Ercengiz ve eşi Hülya Ercengiz’in covid-19 testleri pozitif çıktığı için Başkan Ercengiz’de temaslı olduğu için tedbir amaçlı karantinaya alınmıştı.
Başkan Ercengiz dün rahatsızlanınca Burdur Devlet Hastanesi’ne giderek test yaptırdı. Ercengiz’in test sonucu pozitif çıktı. Ercengiz’in tedavisi evinde devam edecek.
Cumhuriyet Halk Partisi Burdur İl Başkanı İzzet Akbulut yaptığı açıklamada “Belediye Başkanımız Ali Orkun Ercengiz’in son yapılan COVID-19 Test sonucu pozitif çıkmıştır. Şu anda genel sağlık durumu iyi olup evinde ilaç tedavisine başlanılmıştır. Başkanımıza geçmiş olsun diyor en yakın sürede sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz. Bu süreci maske, mesafe ve hijyen kurallarına riayet ederek hep birlikte atlatacağız. Tüm hastalarımıza tekrar acil şifalar diliyor; vatandaşlarımızdan salgının yayılma riskini düşürecek kurallara hassasiyet göstermelerini rica ediyoruz” dedi.

Yeni Gün Gazetesi olarak bizde Başkan Ercengiz ve ailesine geçmiş olsun diyor, acil şifalar diliyoruz…