ManşetSiyasetBaşkan Ercengiz’e yoğun ziyaretçi trafiği; “BU SEVGİ, MEMLEKET SEVGİSİ, BURDUR SEVGİSİ”

1 sene ago

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde ikinci kez Burdur Belediye Başkanlığına seçilen, geçtiğimiz Pazartesi günü 8 Nisan tarihinde mazbatasını alarak yeni dönem mesaisine başlayan Ali Orkun Ercengiz, yoğun bir ziyaretçi trafiği yaşıyor.

31 Mart 2019 yerel seçimlerinde büyük bir farkla Belediye Başkanlığını yeniden kazanan Ali Orkun Ercengiz’e mazbatasını aldığı günden itibaren vatandaşların yoğun bir ilgisi var… Makam kapısını açık tutan Başkan Ercengiz, makama giren vatandaşların tebriklerini kabul ederek, yakından ilgileniyor. Vatandaşlar, ziyaretlerde Başkan Ercengiz’e iyi dileklerini sunarak, görevinde başarılar diliyor.

“BU SEVGİ, MEMLEKET SEVGİSİ, BURDUR SEVGİSİ”

Makamına gelerek vatandaşların kendisini tebrik ve iyi dileklerini duymaktan mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Ercengiz, “Vatandaşlarımızın, hemşerilerimizin bize yeniden teveccüh göstermesinin ardından makamımıza geçtik. Makam kapımızı açık tutuyoruz. Vatandaşlarımız sağ olsunlar, tebriklerini sunuyorlar. Gençlerimizle, yaşlılarımızla, engelli vatandaşlarımızla kucaklaşıyoruz. Çok güzel temennilerde buluyorlar ve bunları duymak bizi gururlandırıyor. Biz kentimizi seviyoruz, vatandaşlarımızı seviyoruz. Vatandaşlarımızın en iyi hizmetleri alabilmesi için sosyal belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz.

Sosyal belediyecilik demek, vatandaşıyla kucaklaşan, vatandaşını seven, sayan ve vatandaşlarının istekleri doğrultusunda hizmetler sunan bir yönetim anlayışını da barındırıyor. Tüm vatandaşlarımıza ziyaretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyorum. İkinci dönemimizde de ilk seçildiğim gün olduğu gibi halkımızı kucaklayarak, Burdur’u birlikte yöneteceğiz” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive