GenelGündemManşetBaşkan Ercengiz’den Hemşirelere ziyaret

2 hafta ago

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, 12 Mayıs Hemşireler Günü dolayısıyla sağlık sektörünün önemli kollarından biri olan hemşirelerin hemşireler günün kutladı.

 Yeni tip koronavirüs (Covid-19) salgını ile mücadelede ön safta yer alarak amansız mücadele eden ve tüm kesimin taktirini kazanan hemşirelerin 12 Mayıs Hemşireler Günü’nü kutlamak için ziyarette bulunan Başkan Ercengiz,  hemşirelerle bir araya gelerek sürdürülen mücadele süreci hakkında da bilgi aldı. 

Canla başla salgın sürecindeki mücadelelerini sürdüren hemşirelere bone ve kupa hediye eden Başkan Ercengiz,Koronavirüs Covid-19 salgını süresince  “Önce İnsan” diyerek bu zorlu süreçte görevlerini fazlasıyla yerine getiren, insanların sağlıkları için çok önemli ve kutsal bu görevi üstlenen ve bu mesleğin mensubu bütün fedakâr, cefakâr hemşirelerimizin “Hemşireler Gününü” kutlamak için kendilerini ziyarette bulunduk. Bu süreçte biraz olsun tebessüm ettirebilmek adına kendilerine bu özel günde hediyelerin takdim ettik. Sağlık ordusunun vazgeçilmezleri hemşirelerin ,hemşireler gününü tekrar kutluyorum” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive