GündemManşetBaşkan Ercengiz’den; Halk Pazarlarında tezgâh açmaya hazırlanan Tuhafiyecilere ‘tıbbi tedbir desteği’

5 ay ago

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz,  Burdur’da pazarlarda tezgâh açmaya hazırlanan Tuhafiyecilere tıbbi tedbir desteğinde bulundu.

Koronavirüs (Covid-19) tehlikesi süresince vatandaşların sağlığı için alınan tedbirler hafifletilmeye başlandı. Yaklaşan bayram öncesi Halk Pazarları’nda tezgâh açmaya hazırlanan tuhafiye esnaflarına yine Başkan Ercengiz’den destek geldi. Terzi ve Konfeksiyoncular Odası Başkanı Osman Yalvaç, Başkan Ercengiz’den tuhafiyeci esnafları için tedarik edilecek maskeleri teslim aldı.

Halk Pazarlarında tezgâhlarını açacak olan tuhafiye esnaflarına maske ve kişisel tedbir desteği veren Başkan Ercengiz, “Salgınla mücadelemizi başarılı bir şekilde sürdürdük. Daha dikkati olup salgının bitirilmesi adına halkımıza ve esnafımıza tedbir amaçlı her türlü desteği sürdürmeye devam edeceğiz.  Yaklaşan bayram öncesi ,tedbirlerin biraz daha rahatlatılması neticesinde  semt pazarlarımızda pazarcı esnaflarımızın yanı sıra, tuhafiyeci esnaflarımızın da artık pazarlar da satış yapabileceği  Bakanlık genelgesi ile bizlere ulaştı. Özellikle Salı günleri Halk Pazarımız yoğunluk arz eden bir alan. Terzi ve Konfeksiyoncular Odası Başkanımızı davet ederek ,kendilerine maske ihtiyacı konusunda katkı sağladık. Salgının yayılmaması için de tedbirlerimize devam edeceğiz.” mesajını verdi.

Kodlama : SadeMedia Interactive