Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ateşli Sanatlar Çarşısı Esnafı ile buluştu.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, düzenlenen ziyaret ile Ateşli Sanatlar Çarşısı Esnafları ile bir araya gelerek pandemi sonrası değerlendirmelerde bulundu.

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Ateşli Sanatlar Çarşısı Esnafı ile buluştu. Gerçekleşen ziyarete CHP İlçe Başkanı Serkan Şimşek, CHP’li Belediye Meclis Üyeleri ve CHP’li İl Genel Meclis üyeleri katıldı.

Koronavirüs Covid-19 nedeni ile kısıtlı çalışan ve dükkan kapatmak zorunda kalan ve normalleşme sürecinin başlaması ile tekrar iş başı yapan Ateşli Sanatlar Çarşısı Esnafları ile buluşan Başkan Ercengiz, esnaflarla uzun süre sohbet ederek sıkıntılarını dinledi.

Başkan Ercengiz, buluştuğu arasta esnafına Burdur Belediyesi’nin pandemi ile mücadele kapsamında yaptığı çalışmalar hakkında bilgi vererek, belediyenin sürdürdüğü çalışmalar ve hizmetler hakkında da bilgi aktardı. Pandemi sonrası tekrar iş başı yapan Ateşli Sanatlar Çarşısı Esnafları’nın taleplerini alan Başkan Ercengiz, yeni iş dönemlerinde hayırlı işler diledi.