GündemManşetBaşkan Ercengiz, belediye personelleri ile bayramlaştı

3 ay ago

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz Kurban Bayramı  öncesi belediye personelleri ile bayramlaştı.  Burdur Belediyesi Halı Sarayı Hizmet Binası ve Hizmet Kampüsünden gerçekleşen bayramlaşmaya Başkan Ercengiz, Başkan Yardımcıları Ali Say, birim müdürleri ve belediye personelleri katıldılar.

Burdur Belediye Personeli ve çalışanları ile bayramlaşan Başkan Ercengiz, “ Yoğun  bir dönem geçirdik.  Tabii ki salgınla ilgili süreç bitmiş değil. Sıkıntı devam ediyor ve kurumsal olarak da bu sorumluluğun farkındayız. Bugüne kadar gösterdiğiniz çaba ve gayretli çalışmaların neticesinde gerek yerel basında, gerekse ulusal basında Burdur olara hep iyi şeylerden söz edildi hakkımızda. İnşallah bahsedilen 2. dalgayı ülke olarak yaşamayız. Sosyal mesafe kuralları, bireysel hijyen tedbirleri ve maske çok önemli Burdur’ da bu kültürü oturttuğumuzu düşünüyorum. Bunda Burdur Belediyesi olarak da katkımızın oldukça fazla. Sadece maske üreterek değil, maske kullanım alanlarında da halkımıza maskeyi ulaştırarak çok önemli bir görevi ifa ettik. Bu konuda birçok arkadaşımızın emeği çok büyük. Ben teşekkür etmek istiyorum herkesin huzurunda.” Diyerek teşekkürlerini iletti.

Bayram için Daha Sıkı Tedbirler Alındı

Bu yıl pandemi nedeniyle kurban kesim alanlarının daraltıldığını ve kurban kesim noktalarındaki sıkı tedbirlerden bahseden  Başkan Ercengiz,  Pandemi kurulunca alınan tedbirler kapsamında Burdur’da sadece iki yer toplu kesim noktası olacak. Zabıta Müdürlüğümüz, Veteriner Hizmetleri Müdürlüğümüz kontrolünde olacak bu alanlarımız. Temizlik İşlerim Müdürlüğümüz de sahada mesaide olacaklar.  Bundan sonraki süreçte de vatandaşlarımızın hizmetlerini aksatmamak adına özverili bir şekilde çalımlaya devam edeceğiz Bu dört günlük süreçte aileleriniz ile birlikte güzel vakitler geçirmenizi diliyoruz. Daha güzel ve sağlıklı günlerde buluşmak dileği ile arkadaşlar. Bayramınızı Kutluyoruz.” Dedi.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive