GenelGündemManşetBaşkan Ercengiz, 23 Nisan hediye paketlerini Burdur’da çocuklara teslim etti

1 ay ago

Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’in 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 100. Yılı kutlamaları için hazırlattığı 23 Nisan Hediye Paketleri Burdurlu Çocuklara teslim edildi.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı koronavirüs salgını dolayısıyla bu yıl ilk kez törenler olmadan kutlanacak. Okulların kapalı olmasından dolayı öğrenciler bu yıl evlerini süsleyecekler. Burdur Belediyesi tarafından 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Burdurlu çocuklar için içerisinde balonlar, bayraklar, kitap ayracı, rüzgârgülü ve gırapon kâğıdının yer aldığı hediye kutusu dağıtıldı. 153 hattını arayarak 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı için hazırlanan hediye kutusundan talep eden bütün çocuklara hediyeleri evlerine getirilerek teslim edildi. Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz tarafından başlatılan dağıtımda çocukların heyecanı gözlerinden okundu.

23 Nisan Hediye Paketleri ile ilgili açıklama yapan Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, şöyle konuştu; ” 100. Yılını kutlamak istediğimiz büyük bir coşkuyla kutlayacağımızı ümit ettiğimiz 23 Nisan’da ulusal egemenliğimizi ve Çocuklara armağan edilen bu bayramı kutlayacaktık. Ancak koronavirüs salgını nedeniyle önlemler kapsamında çocuklarımızla birlikte alanlarda olamayacağız. Madem çocuklarımız alanlara gelemiyorsa bizde çocuklarımızla birlikte evlerinde kutlayalım istedik. Çocuklarımızın evlerini süsleyerek bizim sokakları süslememize eşlik etmelerini istiyoruz” dedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive