Burdur Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kadrosu Güçleniyor Burdur Devlet Hastanesi Göğüs Hastalıkları Kadrosu Güçleniyor

Son iki yıl sezon öncesi hazırlık kampını  MAKÜ Lavanta Tepesi Hotel Spor Tesislerinde yapan Antalyaspor bu yılda 2024 - 2025 sezon hazırlıklarına Burdur'a gelmeye hazırlanıyor.

Bugün gerçekleşen ziyarette Kulüp Başkanı Sinan Boztepe, Yeni Teknik Direktörleri Alex de Souza ve Yardımcısı Marco Aurelio ile birlikte, İstiklal Yerleşkesinde yer alan MAKÜ Alternatif Sporlar, Sporcu Eğitimi ve Kamp Merkezi bünyesinde yer alan idman sahaları, stadyum, otel ve diğer tesislerde yerinde incelemede bulundu.

447246346 18028882844025276 2520392112709490248 N

İncelemeleri sonrası Başkan Boztepe, Alex ve beraberlerinde yer alan heyet Vali Öksüz'ü makamında ziyaret etti.

Yapılan ziyareti sosyal medya hesaplarından paylaşan Vali Öksüz, "Antalyaspor’un değerli başkanı Sinan Boztepe, MÜSİAD Burdur İl Başkanı Kerim Albayrak, Fenerbahçe efsanesi Antalyaspor'un yeni teknik direktörü Alex De Souza ve yardımcı antrenör Mehmet Aurelio’yu valiliğimizde ağırladık.

Geçen seneden sonra bu senede #Burdur’umuzda kamp yapma kararı alan değerli başkan ve yönetim kuruluna, teknik ekibe ve Antalyaspor camiasına teşekkür ediyor, bölgemizin takımı Antalyaspor’a başarılarla dolu bir sezon diliyorum." ifadelerini kullandı.

Kaynak: Valilik Basın