ManşetBAŞBAKAN YILDIRIM’DAN BURDUR VALİLİĞİ ZİYARETİ

3 sene ago

Başbakan Yıldırım, bir dizi programlara katılmak üzere 31 Aralık 2017 Pazar günü  şehrimize geldi. Programı kapsamında partisinin il kongresine katılan Başbakan Yıldırım, kongrenin ardından Burdur Valiliğini ziyaret ederek ilimiz hakkında, Burdur’daki yatırımlara ilişkin bilgiler aldı, görüş alış-verişinde bulundu.

Vali Şerif Yılmaz, Isparta Valisi Şehmus Günaydın ve Burdur ve Isparta protokolü tarafından Pazar günü Süleyman Demirel Havaalanı’nda karşılanan Başbakan Yıldırım, karşılamanın ardından Burdur’a geçti. Başbakan Yıldırım’a Burdur ziyaretinde Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, Milli Eğitim Bakanı İsmet Yılmaz ve Orman ve Su İşleri Bakanı Prof. Dr. Veysel Eroğlu eşlik etti.

Burdur girişinde Organize Sanayi Bölgesi kavşağında yer alan uygulama noktasına ziyarette bulunan Başbakan Yıldırım, bir süre görevi başında olan emniyet personeli ile sohbet etti, çay içti. Personelin yeni yıllarını kutlayan Başbakan Yıldırım, gayretleri için teşekkür etti, görevlerinde başarılar diledi.

Başbakan Yıldırım katıldığı partisinin il kongresinin ardından Burdur Valiliğine ziyarette bulundu. Valilik girişinde Vali Şerif Yılmaz ve protokol tarafından karşılanan Başbakan Yıldırım, karşılama mangasını selamladıktan sonra Valilik makamına geçti. Ziyaret sırasında bugüne kadar ilimize yapmış olduğu hizmetler dolayısıyla Burdurlular adına Başbakan Yıldırım’a teşekkür eden Vali Şerif Yılmaz, kendisini ağırlamaktan duyduğu memnuniyeti ifade etti. Ziyaret sırasında Burdur’la ilgili Başbakan Yıldırım’a genel brifing veren Vali Şerif Yılmaz, ilimizle ilgili bazı talep ve istekleri kendisine iletti.

Kodlama : SadeMedia Interactive