ManşetSporBaki Varol, ilimizde sportif faaliyetlere de destek veriyor

5 sene ago

İlimizin önde gelen işadamlarından Baki varol, sportif faaliyetlere de destek veriyor. Burdur’un büyüyen firmalarından Varollar A.Ş’nin yönetim kurulu başkanı Baki Varol, sosyal sorumluluk projelerine verdiği katkılarla da adından sıkça söz ettiriyor. Baki Varol’un yardım gündeminde bugünlerde spor etkinlikleri ve Burdurspor’da var…

Burdurspor’un hocası Özcan Yıldırım ve Kıvanç Düdük ile ilimizde sporun gelişmesi için çaba sarfeden, bu yöndeki girişimler için kamuoyu oluşturan Burdur Gazetesi Yazı işleri Müdürü Kemal Taraşlı Baki Varol’u ziyaret ederek, Varol’dan Burdurspor’a sponsor olma sözü aldılar.

Baki Varol ziyarette, geçmişte Burdurspor’a büyük destekler verdiğini hatırlatarak, Borsa Başkanlığını yürüttüğü dönemde Burdurspor için bir şeyler yapmaya çalıştıklarını belirtti. Varol, “ancak toplumdan ve resmi kurumlardan yeterli destek gelmeyince verimli olunamadı. Spor, gençleri sokaktan kurtaran, kötü alışkanlıklardan uzaklaştıran en temel unsurdur. Burdurspor’a destek konusunu derinlemesine araştıracağım. Burdur gençliğine, Burdur’a bu konuda yapılması gerekenleri, kendi adıma ve çevremle yapmaya gayret edeceğim. Hocamıza destek vereceğiz. Burdur’un adını sporda da duyurmak için gayret edeceğiz.

Ben yıllarca ‘Burdur küçüktür ama içindeki beyinler büyüktür’ demiştim. Bu sözümün yine arkasındayım. Burdur halkı ile elele vererek bunu kanıtlayacağız” şeklinde konuştu.

Kodlama : SadeMedia Interactive