Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı (BAKA) Yönetim Kurulu Ekim Ayı Olağan Toplantısı Isparta’da yapıldı.

Burdur Valisi Sayın Ali Arslantaş başkanlığında yapılan toplantıya,  Isparta Valisi Sayın Ömer Seymenoğlu Antalya Valisi Sayın Ersin Yazıcı, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin, Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar,  katıldı.

BAKA Yönetim Kurulu Dönem Başkanı Vali  Arslantaş, toplantının başında yaptığı konuşmasında;

“2020 yılı Ekim Ayı Ajans yönetim kurulu toplantısına hoş geldiniz. Toplantı gündemimizde yer alan Davraz Kayak Merkezi’nin altyapısının güçlendirmesi ile ilgili projenin teferruatını görüşeceğiz. Burdur’da ki güdümlü projemiz olan İş Geliştirme Merkezi ile ilgili durumu değerlendireceğiz. İstihdama yönelik Sanayi ve Teknoloji Bakanlığımızın açıklamış olduğu yeni projeyi 3 ilimizde nasıl değerlendireceğimizi görüşeceğiz.

Yönetim Kurulu toplantımızda alacağımız kararların 3 ilimize de hayırlı olmasını diliyorum” dedi.

Toplantı, BAKA Genel Sekreteri Volkan Güler ile uzmanların Ajansın çalışmalarına ilişkin yönetim kurulu üyelerine bilgilendirme sunumunun ardından gündem maddelerinin ayrıntılı olarak görüşülüp karara bağlanmasıyla sona erdi.