DOLAR 19,0203 0.01%
EURO 20,4111 0.67%
ALTIN 1.205,25-0,90
BITCOIN 5378882,65%
Burdur
11°

AÇIK

19:22

AKŞAM'A KALAN SÜRE

BAKA Yönetim Kurulu 2020 yılı son olağan toplantısı Vali Arslantaş başkanlığında yapıldı

ABONE OL
24 Aralık 2020 20:04
0

BEĞENDİM

ABONE OL

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı Aralık ayı olağan Yönetim Kurulu Toplantısı, Burdur Valisi Ali Arslantaş başkanlığında video konferans yöntemiyle gerçekleşti.

Çevrimiçi olarak gerçekleşen 2020 yılının son toplantısına başta dönem başkanı Vali Arslantaş olmak üzere, Antalya Valisi Ersin Yazıcı, Isparta Valisi Ömer Seymenoğlu, Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Isparta Belediye Başkanı Şükrü Başdeğirmen, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Burdur Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Yusuf Keyik, Antalya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Davut Çetin ve Isparta Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Mustafa Tutar katıldı. 

Toplantıda Baka Genel Sekreteri Volkan Güler ve BAKA personeli hazır bulundu. 

Toplantının başında bir konuşma yapan Vali Arslantaş, alınacak kararların ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını diledi. 

Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı olarak, bölgemizin sosyo-ekonomik kalkınmasını sağlamak amacıyla, uluslararası kuruluşlardan, kamu kurumlarına, üretici kooperatiflerinden, özel sektör temsilcilerine kadar tüm paydaşlarla birlikte katılımcı bir anlayış içerisinde hız kesmeden çalışmalara devam ettiklerini vurgulayan Vali Arslantaş, BAKA olarak bölgesel kalkınmayı sağlamak için teknik ve finansal desteklerimizle somut bir irade ortaya koyduklarını ifade etti.

 Son 10 yılda BAKA olarak 490 projeye 105 milyon TL’den fazla destek verildiğini ifade eden Vali Arslantaş, bölgemizin sosyo-ekonomik gelişmesine yönelik çalışmaları ele almaya devam edeceklerini sözlerine ekledi.

Toplantı gündemde yer alan maddelerin görüşülerek karara bağlanmasının ardından, üç aylık program ilerleme raporunun değerlendirilmesi sonrası sona erdi.

Bu yazı yorumlara kapatılmıştır.


HIZLI YORUM YAP