Show TV ekranlarının en sevilen yapımı olan Bahar dizisi yeni sezona bomba bir giriş yapmak istiyor. Bu haberimizde Bahar Yeni Sezon Ne Zaman? 2.Sezon Başlangıç Tarihi sorularına yanıtlar bulacağız.

13 Şubat 2024 Salı günü yayın hayatına giren ve 16.Bölümüyle beraber sezon finali yapan Bahar dizisinin oyuncu kadrosunda Demet Evgar, Mehmet Yılmaz Ak, Ecem Özkaya, Buğra Gülsoy, Alisa Sezen Sever, Demirhan Demircioğlu, Nil Sude Albayrak, Elit Andaç Çam, Hatice Aslan Füsun Demirel, Ege Erkal, Deniz Sarıkaş, Yasemin Allen, Dora Ersoy gibi isimler yer alıyordu.

24 Süper Kupa Maçı Ne Zaman? Beşiktaş-Galatasaray Finali Saat Kaçta? 24 Süper Kupa Maçı Ne Zaman? Beşiktaş-Galatasaray Finali Saat Kaçta?

Bahar Yeni Sezon Ne Zaman?

Başrollerinde Demet Evgar, Buğra Gülsoy ve Mehmet Yılmaz Ak’ın yer aldığı Bahar dizisi bildiğimiz üzere 16.Bölümü ile beraber 11 Haziran 2024 Salı günü 1.sezon finaline gitmişti. Timur ile olan çarpıcı hikayesi ile izleyicilerin dikkatini üzerine Çeken Bahar’ın hikayesinin anlatıldığı dizi Temmuz ayının son haftası setlere çıkacak. Stok Bölüm hazırlığı ile başlayacak dizi Eylül ayının ilk haftası tekrardan Show TV ekranlarında seyircisi ile buluşacak.

Tıp eğitimini alırken evlenmesi ile ev hanımı olan ve eşi Timur ile yaşadıkları büyük olaylardan sonra tekrardan Doktor olmak için çabalayan Bahar’ın çarpıcı hikayesinin konu olarak ele alındığı dizinin yeni sezonunda oyuncu kadrosunda büyük bir değişiklik yaşanması beklenmiyor. Yapımcı yaz sezonunda oyuncularla bir bir anlaşma yoluna gidiyor.

Bahar Dizisi 2.Sezon Başlangıç Tarihi

Temmuz ayının son haftası setlere çıkması beklenen Bahar dizisinin oyuncuları için tek tek anlaşma yapan Yapımcı dizinini Eylül ayında tekrardan izleyicisi ile buluşacağını duyurdu. Bahar dizisi kaldığı yerden 17.Bölümüyle beraber Salı günü Eylül ayında izleyicisi ile buluşacak. En doğru ve güncel bilgiler için takipte kalınız!

Kaynak: HABER MERKEZİ