Ayvalık Belediyesi Kurum Dışı Kamu işçi alımları başladı. 75 Personel Alımı Yapacak. Başvuru iş ilanına dair gerekli tüm bilgileri hemen bu yazımızda bulabilirsiniz. İşte detaylar.

Gözde tatil beldesi Ayvalık'ta hizmet veren Güzel Ayvalık Gıda Turizm, yaz sezonunda personel ihtiyacını karşılamak amacıyla 75 kişilik yeni bir işe alım süreci başlattı. İşte güncel iş ilanı personel alımı süreci.

Aranan Pozisyonlar ve Başvuru Detayları

Şirket, 50 garson (servis elemanı) ve 25 destek personeli (yardımcı hizmetler) olmak üzere toplam 75 kişilik açık pozisyon için başvuruları kabul ediyor. Deneyim şartı aranmayan pozisyonlara başvurular, şirketin Kemalpaşa Mahallesi Atatürk Bulvarı No:53 Ayvalık/Balıkesir adresine şahsen yapılabilecek.

Mülakatlar 6 Temmuz'da

Başvuruların ardından adaylar, 6 Temmuz 2024 tarihinde saat 14:30'da Güzel Ayvalık Gıda Turizm tesislerinde gerçekleştirilecek olan mülakatlara davet edilecek. Mülakatlara katılacak adayların yanlarında 2 adet fotoğraf bulundurmaları gerekmektedir.

Güzel Ayvalık Turizm Personel Alımı Süreci

Ayvalık Belediyesine ait “Güzel Ayvalık Gıda Turizm” Ayvalık'ta uzun yıllardır hizmet veren köklü bir işletme olarak öne çıkıyor. Lezzetli yemekleri ve güler yüzlü personeliyle misafirlerine unutulmaz bir deneyim yaşatan şirket, yaz sezonunda artan yoğunluğa bağlı olarak personel sayısını artırmayı hedefliyor.

Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyeleri alacak Atatürk Üniversitesi Öğretim Üyeleri alacak

Balıkesir'in Güzel Ayvalık Gıda Turizm, Ayvalık'ta 50 garson ve 25 destek personeli olmak üzere toplam 75 kişilik personel alımı yapacak. Başvurular 5 Temmuza kadar devam edecek.

Ayvalık personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak: Haber Merkezi