GündemManşetSiyasetAYLİN CESUR’UN AHLAKSIZCA KONUŞMASINI ŞİDDETLE KINIYORUZ

5 ay ago

AK Parti Burdur İl Kadın Kolları Başkanı Zeliha Bağcı, 05.07.2020 Pazar günü İYİ Parti Burdur İl Kongresinde Isparta Milletvekili Aylin Cesur’un sözleri ile ilgili bir basın açıklaması yaptı.

“Çirkin siyasetini Burdur’umuzda yapmasına her zaman tepki koyacağız”diyen AK Parti Burdur İl Kadın Kolları Başkanı Zeliha Bağcı’nın basın açıklaması şöyle; “AYLİN CESUR’UN AHLAKSIZCA KONUŞMASINI ŞİDDETLE KINIYORUZ.
Isparta İYİ Parti Milletvekili Aylin Cesur geçtiğimiz Pazar günü gerçekleşen Burdur İYİ Parti kongresinde kürsüden yaptığı konuşmasında salda gölü ile ilgili maksatlı ve ahlaksızca açıklamaları biz kadınları derinden üzmüştür.

İYİ PARTİ Burdur il Kongresinin yapıldığı halka açık alanda Milletvekili Cesur’un konuşmasında “SALDANIN KUMU’’ ile başlayan benim tekrar etmekten bile utanç duyduğum söylemi burdur kamuoyunun olduğu kadar Türkiye gündeminde de sert tepkilerle karşılanmıştır.

Bizler Kendisini Dinardaki şehit cenazesinde namaz kılınırken, cemaatin önüne fotoğraf çekilmek için kürküyle geçen Milletvekili Aylin Cesur’u, namaz kılan cemaate saygı duymamasından çok iyi hatırlıyoruz.

“ŞİDDETLE KINIYORUZ”

Son yapmış olduğu ahlak dışı konuşmasını şiddetle kınıyor, çirkin siyasetini Burdur’umuzda yapmasına her zaman tepki koyacağımızı ve sayın vekilin konuşmaya çıktığında “uygunsuz içerik” uyarısını koymalarını basın mensuplarımızdan rica ediyoruz. Kendisi ne kadar “U” dönüşü yapmaya çalışsa da videoda konuşmaları o kadar net ve anlaşılırdır.
BURDUR KAMOYUNA SAYGIYLA..”

Kodlama : SadeMedia Interactive