Arnavutköy Belediyesi bünyesinde 3 farklı branş yeni 47 personel alımı yapılacak. Güvenlik görevlisi, mimar ve yardımcı destek personeli aranıyor

Arnavutköy Belediye bünyesinde iştirak için Personel A.Ş.’ye yeni iş ilanları ile farklı pozisyonlarda toplam 47 personel alımı yapacağını duyurdu. İlanlara göre 42 güvenlik görevlisi, 4 mimar ve 1 yardımcı destek personeli istihdam edilecek. İşte sürece dair tüm detaylar.

Güvenlik Görevlisi Alımı şartları nelerdir?

En az ortaokul mezunu, diksiyonu düzgün ve iletişim kabiliyeti yüksek adaylar arasından 38 erkek, 4 kadın güvenlik görevlisi alınacak. Adayların İstanbul'da ikamet etmeleri ve 5188 sayılı Özel Güvenlik Kanunu gereği güvenlik kimlik kartına sahip olmaları gerekiyor.

Mimar Alımı şartları nelerdir?

Mimarlık fakültesi mezunu ve İstanbul il sınırları içerisinde ikamet eden 4 mimar alınacak. Sağlık açısından elverişli olmak da aranan şartlar arasında yer alıyor.

Yardımcı Destek Personeli Alımı şartları nelerdir?

En az ilköğretim mezunu ve İstanbul il sınırları içerisinde ikamet eden 1 yardımcı destek personeli alınacak.

20 Haziran'da Noterler Açık mı? Bayramda Neler Olacak? 20 Haziran'da Noterler Açık mı? Bayramda Neler Olacak?

Başvuru Süreci nasıl olacak?

Güvenlik görevlisi ve yardımcı destek personeli pozisyonları için başvurular online olarak e-posta yoluyla yapılacak. Mimar pozisyonu için ise başvurular 13 Haziran 2024 tarihine kadar aynı e-posta adresi üzerinden gerçekleştirilecek. Başvuruların ardından yapılacak değerlendirme sonucunda uygun görülen adaylar mülakata davet edilecek.

Arnavutköy Belediyesi Personel A.Ş. personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak: HABER MERKEZİ