Genç Kız Yaşadığı Apartta Ölü Bulundu Genç Kız Yaşadığı Apartta Ölü Bulundu

Denizli’nin Pamukkale ilçesi Deliktaş Mahallesi’nde yaşayan 14 yaşındaki Melisa Varel’den arife gününden bu yana haber alınamıyor. Genç kızın kaybolmasının ardından ailesi, polise kayıp başvurusunda bulundu ve sosyal medyada kayıp ilanları yayımladı.

Arife günü evden çıkan Melisa Varel, o zamandan beri geri dönmedi. Ailesi, kızlarının bulunması için her yerde arama çalışmaları başlattı. Sosyal medya üzerinden paylaşılan ilanlarda, Melisa’nın 170 cm boyunda, siyah uzun saçlı olduğu belirtildi. Ailenin yaptığı açıklamada, "Kızım Melisa kayıp. 14 yaşında, 170 cm boyunda, siyah uzun saçlı. Gören, bilen, duyan 155’i arasın lütfen. Arife gününden beri yok, Türkiye genelinde aranıyor. Sizler de destek olun lütfen," ifadeleri yer aldı.

Pamukkale İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, genç kızı bulmak için çalışmalarını sürdürüyor. Melisa’yı gören veya hakkında bilgi sahibi olan kişilerin polise haber vermesi isteniyor.

Melisa Varel’in kaybolmasıyla ilgili bilgisi olanların en yakın polis merkezine başvurması veya 155 Polis İmdat hattını araması önemle rica ediliyor.

Kaynak: Haber Merkezi