Kamu kurumu üniversitesi tarafından güncel memur alımı başvuruları alınacak. Başvuru süreci ve tüm detayları bulabilirsiniz. İşte sürece dair tüm detayları hazırladığımız yazımız.

Ankara Üniversitesi, bünyesine katılacak yeni çözümleyici ve bilişim personeli arıyor! Bu heyecan verici fırsatta KPSS puanı ve şartı aranmıyor, bu nedenle birçok aday için eşsiz bir imkan sunuluyor. Çözümleyici (3 adet), Sistem Yöneticisi (1 adet), Sistem Uzmanı (A) (1 adet), Sistem Uzmanı (B) (1 adet)

Başvuru Şartları Nelerdir?

657 sayılı Devlet Memurları Kanunu'nun 48. maddesinde belirtilen genel şartları taşımak. KPSS şartı yok. KPSS puanı olmayan adaylar en az 70 olarak değerlendirmede baz alınacaktır.

Denizbank Erişim Sorunu! Mobil ve İnternet Bankacılığına Neden Girilemiyor? Denizbank Erişim Sorunu! Mobil ve İnternet Bankacılığına Neden Girilemiyor?

Kamu memur alımı nitelikleri

4 yıllık lisans mezunu olmak: “bilgisayar mühendisliği, yazılım mühendisliği, elektrik mühendisliği, elektronik mühendisliği, elektrik ve elektronik mühendisliği ve endüstri mühendisliği bölümlerinden ya da dört yıllık eğitim veren fakültelerin mühendislik bölümlerinden, fen-edebiyat, eğitim ve eğitim bilimleri fakültelerinin, bilgisayar ve teknoloji üzerine eğitim veren bölümleri ile istatistik, matematik ve fizik bölümlerinden” mezuniyet şartı var.

Ankara Üniversitesi Başvuruları Nasıl Olacak?

  • Sadece online olarak Ankara Üniversitesi Rektörlüğü Personel Daire Başkanlığı'nın internet sayfası üzerinden gerçekleştirilecektir.
  • Son başvuru tarihi 12 Temmuz 2024'tür.
  • KPSS şartı aranmamaktadır.
  • Başvurular online olarak yapılmaktadır.

Ankara Üniversitesi personel alımı başvuru kılavuzu.

Kaynak: Haber Merkezi