BölgeGündemManşetAkdeniz’in Dinamikleri Burdur’da buluştu

6 ay ago

Akdeniz Gazeteciler Federasyonu (AGF) Yönetim Kurulu Toplantısına bu sene Burdur ve Burdur Gazeteciler Cemiyeti ev sahipliği yapıyor.

30 Temmuz – 2 Ağustos 2019 tarihleri arasındaki AGF Burdur buluşmasında, bölge cemiyet başkanları önceki gün şehrimize geldi.

AGF ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni başkanlığında toplanan bölgenin cemiyet başkanları, ilk gün Vali Hasan Şıldak ile Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz’i ziyaret ettiler.

30 Temmuz 2019 tarihinde ilimize gelen Akdeniz Gazeteciler Federasyonu üyesi olan Cemiyet Başkanlarını Burdur Gazeteciler Cemiyeti başkanı Kürşat Tuncel ve yönetim kurulu üyeleri konuk ederek ilk gün buluşması olarak Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz ve eşi Hülya Ercengiz’in ev sahipliğinde Burdur’da görev yapan gazeteciler ile Serenler Otel’de akşam yemeğinde bir araya getirdi.

Yemeğe; Burdur Belediye Başkanı Ali Orkun Ercengiz, Hülya Ercengiz, Akdeniz Gazeteciler Federasyonu Başkanı ve Antalya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mevlüt Yeni, Burdur Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Kürşat Tuncel ve Federasyon üyesi Alanya, Kemer, Isparta, Hatay, Osmaniye, Kahramanmaraş Cemiyet Başkanları eşleri ile birlikte katıldılar.Federasyon Başkanı ve yönetim kurulu üyeleri basın mensuplarının ve gazetelerin sorunlarını dinleyerek çözüm yollarını tartıştılar.

 

Kodlama : SadeMedia Interactive