GündemİlçeManşetSiyasetAK Parti’nin Burdur’da ilçe kongreleri Bucak kongresi ile sona erdi

1 ay ago

Burdur’da AK Parti 7. Olağan İlçe Kongreleri 20 Eylül 2020 itibari ile tamamlandı

14 Mart 2020 tarihinde Çavdır kongresi ile başlaması planlanan AK Parti Burdur ilçe kongreleri koronavirüs pandemisi nedeniyle ertelenmişti. Koronavirüs tedbirleri ile maske, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyularak Ağustos ayında Çavdır kongresi ile başlayan AK Parti 7. Olağan İlçe Kongreleri Bucak ilçe kongresi ile tamamlandı.

AK Parti, 7. Olağan İlçe Kongreleri kapsamında Burdur’un Bucak İlçesi’nde 20 Eylül 2020 Pazar günü ilçe kongresini gerçekleştirdi. Bucak İlçesi’nde yapılan kongre ile ilçe kongreleri de sonlanmış oldu.

Bucak 7. Olağan İlçe Kongresine,  AK Parti Burdur Milletvekilleri Bayram Özçelik ve Yasin Uğur, AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi, Burdur İl Genel Meclisi Başkanı Murat Akbıyık, Bucak Belediye Başkanı Emrullah Ünal, AK Partili Belediye Başkanları, Teşkilat Başkanları, Teşkilat Üyeleri ve Vatandaşların katılımı ile çoşku içerisinde yapıldı.

Bucak’ta mevcut Başkan Mustafa Oğuz, tek liste ile gidilen seçimde yeniden Başkan seçilerek güven tazeledi.

AK Parti Bucak İlçe Başkanı Mustafa Oğuz, kongre sonrasında yaptığı açıklamada; “Hamdolsun Kongremizi bitirdik. İlk Günkü aşkla İnandığımız Yolda Yürümeye devam ediyoruz. Katılımlarından dolayı tüm AK Kardeşlerimize teşekkür ediyoruz. ” ifadelerini kullandı.

İŞTE BAŞKAN OĞUZ’UN YÖNETİMİ;

Bünyamin Kızıl, Önder Dikmen, Osman Taşkın, Mehmet Akif Deryal, Sefa Mustafa Kızıltan, Mehmet Sayın, Yunus Karacan, Akif Altınışık, Mustafa Şahin, Ali Akçay, Emra Akçay Bilgiç, Hatice Bilgin, Emine Matur, Hakan Eryiğit, Harun Reşit Danacı, Osman Ergit, İlyas Delen, Nuri Koşay, Ali Rıza Kendir

Kodlama : SadeMedia Interactive