ManşetAK Partililer Bedesten Çarşı esnafıyla buluştu

1 sene ago

AK Parti Burdur İl Başkanlığı’nca, 1 Ağustos 2018 Çarşamba günü  taleplerin dinlenmesi amacıyla Bedesten Çarşısı esnafına kahvaltı verildi.

AK Parti Burdur İl Başkanı Volkan Mengi ve AK Parti Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık’ın katılımlarıyla gerçekleşen organizasyonda, Bedesten Çarşısı esnafı ile birlikte kahvaltı yapıldı. Başkan Mengi ve Akbıyık, esnaflarla sohbet ederek, hatırlarını sordu. Bedesten Çarşısında yaşanan sıkıntıları esnaflardan dinleyen Başkan Mengi, çözüm noktasında her zaman esnafın talepleri doğrultusunda hareket edeceklerini dile getirdi.

AK Parti İl Başkanı Volkan Mengi, “Bedesten Çarşısı esnafımızla bir araya gelmekten, sizlerle hasbihal etmekten mutluluk duyduğumu bilmenizi isterim. Bedesten Çarşısında yaşanan sıkıntıları biliyorum. Sizlerle sorunları, yaşadığınız sıkıntıları konuşmak için bir araya geldik. Sizlerin önerileriniz doğrultusunda hareket edeceğimizi bilmenizi istiyorum. Yeni dönem de halkımızın teveccüh ile kazanmayı planladığımız AK parti belediyeciliği ile sahipsiz kalan bütün yatırımların sorunlarını çözeceğiz” şeklinde konuştu.

Başkan Mengi, konuşmasının ardından katılımlarından dolayı Bedesten esnafına teşekkür etti. Kahvaltı programı, taleplerin dinlenmesi ve çözüm önerilerinin görüşülmesi ile sona erdi.

Kodlama : SadeMedia Interactive