ManşetSiyasetAK Parti’den Burdur’da görkemli seçim startı; Belediye Başkanı Adayları tanıtıldı

1 sene ago

AK Parti 2019 Mart yerel seçimlerinde Burdur seçim çevresindeki tüm belediye başkan adaylarını, 7 Ocak 2019 Pazartesi günü görkemli bir programla kamuoyuna ilan etti.

Burdur’daki aday tanıtım toplantısına, AK Parti’nin önemli isimlerinden, Burdur’a en sık gelen siyasetçilerden biri olan AK Parti Genel Başkanvekili Prof. Dr. Numan Kurtulmuş katıldı.

AK Parti Burdur İl Teşkilatı, dün düzenlediği geniş katılımlı, il genelini yansıtan organizasyonla, 31 Mart 2019 yerel seçimlerinin startını da ilimizde vermiş oldu.

AK Parti’nin 2019 yerel seçimlerinde Burdur Belediye Başkanı Adayı Deniz Kurt, yaklaşık kırk gün önce 25 Kasım tarihinde belli olurken, geçtiğimiz Cumartesi günü de 5 Ocak 2019 tarihinde 10 ilçe ile 4 beldenin belediye başkan adaylarının isimleri kesinlik kazanmıştı…

Aday tanıtım toplantısının final bölümünde söz alan AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş, Burdur’da olmaktan ve belediye başkan adaylarını takdim etmekten mutluluk duyduğunu söyledi, güncel, siyasi ve dış politikadaki gelişmeleri değerlendirerek, konuşmasında önemli mesajlar verdi.

Numan Kurtulmuş, konuşmasının ardından partisinin Burdur Belediye Başkan adayı Deniz Kurt ile ilçe- belde belediye başkan adaylarını sahneye çağırdı. Kurtulmuş, partisinin belediye başkanı adaylarından adil olmalarını, makamlarının emanet olduğunu bilmelerini ve sadece millete sadakat duymalarını istedi.

Kodlama : SadeMedia Interactive